Máte problém se sháněním nových klientů?
Od toho jsme tu my!

 

PRVNÍ MĚSÍC ON-LINE REKLAMY ZDARMA!

Posledních 7 míst z 50!

 


Jsme digitální agentura NDigital a specializujeme se na pomoc malým podnikatelům proniknout do světa internetu, přizpůsobit se dnešní době a vytěžit zní co nejvíce za málo peněz.

Jeden z našich novějších klientů je pan Pavel (realitní makléř z Hradce Králové), ozval se nám začátkem roku, abychom mu pomohli sehnat nové klienty.

Kvůli současnému nedostatku nemovitostí potřeboval sehnat co nejvíce zájemců o prodej svého bytu, domu nebo pozemku, jenže stará metoda roznosu letáků po okolí nebyla vůbec úspěšná.

Jednoho dne si zadal do Google vyhledávání: prodej bytu v Hradci a zobrazilo se mu ohromné množství konkurence, ale jeho webové stránky nikde. Vůbec nevěděl, jak se taková reklama dělá a proto se obrátil na nás.

Během pár dní jsme zvládli první konzultaci, domluvili jsme se na formě reklamy a do týdne postavili nové, moderní webové stránky.

Za měsíc nám volal, že má konečně nabídky na prodej a může tak pomoct i svým klientům, kteří dlouhé měsíce hledali vhodnou nemovitost ke koupi.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

Naše práce se skládá z několika kroků od prvotní objednávky až po reporting výsledků.

První konzultace

Po vyplnění formuláře se vám ozve paní Světlana a sjednáte si schůzku (on-line hovor, schůzka v naší kanceláři nebo můžeme dojet k vám). Popovídáte si o vašem podnikání, co vás trápí a jakým způsobem vám můžeme pomoct. Na první schůzce se budeme hodně ptát a zároveň přijdeme s prvními návrhy naší spolupráce.

Spuštění kampaní

Na základě rozhovoru vám sestavíme kampaně na míru podle vašich potřeb a cílové skupiny. Nejdříve si domluvíme rozpočet pro Google reklamu a následně začneme s tvorbou kampaní včetně veškerých textů, případně i bannerů. Vytvořenou reklamu pošleme k odsouhlasení a následně spustíme.

Optimalizace a reporting

Průběžně budeme sledovat, jak se reklamě daří a upravovat ji tak, aby svůj rozpočet utrácela efektivně. Zároveň budeme komunikovat s vámi, abychom zjistili, jak se vám zvedli poptávky. Na konci každého měsíce posíláme jednoduchý report, za co přesně jsme vaše peníze utratili a kolik lidí vám to přivedlo na stránku.

Žádné závazky!

Nic neriskujete ani se nezavazujete k odběru služeb na delší období. Pokud vám nebudeme vyhovovat, tak se po měsíci rozloučíme.

Naše služby zakládáme na oboustranné spokojenosti a díky našemu ověřenému systému věříme, že uvidíte nárůst poptávek a budete chtít s reklamou na internetu pokračovat.

Poptávkový formulář

Nezávazně vyplňte formulář a my se vám obratem ozveme a domluvíme se na spolupráci.
Nezapomeňte, že první měsíc reklamy na internetu máte ZDARMA!

Adresa

Nytra Digital s.r.o. (LIBEREC)
Husitská 133/49, Liberec

 

 

Kontakt

Světlana Fišerová
svetlana@ndigital.cz

tel: 737 942 726

 

Otevírací doba

Po-Pá: 8:00-16:00
So-Ne: Zavřeno